Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ogroman broj backlinkova
01-09-2014, 05:59 PM
Icon4 Ogroman broj backlinkova
Drugari moj sajt internet njuskalo, prema http://checkpagerank.net/ ima 8372 External Backlinks.. ne razumem kako, dok na alexa ranku ima http://www.alexa.com/siteinfo/internet-njuskalo.com 17 linkovanja ka mom sajtu Biggrin Znači odmah da kažem da ne koristim neke black hat metode jer da koristim ne bi vas ni pitao zašto već mi je ovo previše čudno i mislim da mi neko namerno stavlja te backlinkove da me ubije.. a to je možda i razlog što su mi tu domenu ban sa adsensa.. Da li ste imali slučaj sa ovim, kako da rešim, kako da blokiram linkove, kako jednostavno da se osiguram.. Imam nove projekte u planu od kojih bi zarađivao samo na adsense i nikako drugo i ne želim da budem banovan Biggrin

Jedino linkovanje koje sam uzeo je od korisnika alecmreza tako da ne znam...

Trebate izradu WordPress sajta, ubrzavanje istog, kvalitetne članke, backlinkove? Pošaljite PM!
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
01-09-2014, 06:06 PM (This post was last modified: 01-09-2014 06:08 PM by Web Preduzetnik.)
RE: Ogroman broj backlinkova
Nemoj da te brine broj linkova na Alexi, tu ti je uvek drastično manji broj nego što je inače.

Preporučujem ti da backlinkove pratiš preko sajta ahrefs pa evo statusa za tvoj sajt:

https://ahrefs.com/site-explorer/overview/subdomains/?target=http%3A%2F%2Finternet-njuskalo.com%2F

15 domena linkuje ka tvom sajtu, anchori:

internet-njuskalo.com (33%) internet njuškalo (20%)

izgledaju malo prejako, pokušaj sagraditi još 10ak linkova sa drugih domena kroz tekstove sa generisanim anhcorima da malo smanjiš procenat ova dva. Iako su ova dva da kažemo brand anchora spusti ih na oko 15% da budeš sigurniji sa te strane, mada i ovako mislim da nemaš razloga za brigu i ti linkovi ne bi smeli imati veze sa adsense regulativama, već za to je najviše zaslužan sadržaj i postavljanje oglasa na samom sajtu.

Nadam se da ti je ovo pomoglo.
Find all posts by this user
01-09-2014, 06:10 PM
Hvala, znači stvarno sam se zabrinuo kada mi je kolega lakiša pokazao koliko tih backlinkova imam zato što su pojedinci počeli da me prozivaju da radim neki black hat što nema veze sa životom.. Nisam baš razumeo to anchor i to ali koliko sam skapirao je da trebam da linkujem sajt i pod nekim drugi tekstom Biggrin znači npr Zanimljivosti pa kad se klikne na taj link vodi do mog sajta.. ako dobro kapiram..

Inače sajt ne znam zašto je isključen sa adsensa, sajt imam od februara i na adsensu sam od njega zaradio 60e bez problema, imao sam 300 članaka nikad kopirano niti išta ali sam sve to izgubio pa sam sinoć vratio par članaka i postavio sve novo, ovi oglasi su adhitz zato što nemam alternativu..

Trebate izradu WordPress sajta, ubrzavanje istog, kvalitetne članke, backlinkove? Pošaljite PM!
18-10-2014, 07:41 PM
Ne znam da li si saznao negde vec do sada, ali da, odlicno si skontao. Anchor text je vidljivi text na koji kliknes i onda to vodi na tvoj sajt. Evo primer:
Primer 1. tvoj site
Primer 2. text
Znaci tvoj site i text su anchor-i. Legenda kaze da Google voli raznovrsnost. Waving

I decided as long as I'm going to hell, I might as well do it thoroughly.
Send this user an email Find all posts by this user
Thanks given by (1): SpawneR
19-10-2014, 12:45 AM
E hvala ti puno onda Biggrin Pozabavicu se ja tim ancorima :v

19-10-2014, 10:52 PM
Imas 8942 linka sa 11 root domena. Sto to znaci ? Na primjer, ako imas link na nekoj stranici u sidebaru ili footeru, taj link se takodjer pojavljuje onda i na svim postovima, i u arhivama i svuda. Pa je tako moguce da sa samo jedne domene imas recimo 1000 linkova.

Best Juicers In 2019
Super Mario Igre
Bose Solo 5 Review
Fireboy And Watergirl
Send this user an email Find all posts by this user
20-10-2014, 12:23 AM
Jel je to dobro ili ne? Smile

20-10-2014, 09:52 AM
(20-10-2014 12:23 AM)SpawneR Wrote:  Jel je to dobro ili ne? Smile

Nije loše ako je prirodno, ali ne vrijedi puno više od jednog linka (možda nekoliko, ne nekoliko tisuća).

Inače. dok sam radio i SEO, ja sam koristio Moz. Ali kroz API (makar ručno zvao).

jako.sexy
Visit this user's website Find all posts by this user
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  koliko backlinkova dnevno stavljati? igorkombi 8 5,031 07-02-2017 04:59 PM
Last Post: Zorg81
  40,000+ backlinkova u 3 sata! rakicko 3 5,142 26-10-2014 07:50 PM
Last Post: Kapetan Bačvica
  11 sajtova za gomilu backlinkova rigor04 11 5,658 01-11-2011 11:35 PM
Last Post: Davor Bomestar
  Nađite više od 1000 .gov & .edu backlinkova s ovim programom internet.zarada 1 8,572 23-08-2011 04:35 PM
Last Post: mrgood
  Da li je moguce i kako ? skoro 3000 backlinkova sam dobio sa 10ak komentara oknedar 5 3,899 09-02-2011 07:30 AM
Last Post: dexop
  25 backlinkova sa profila DavidVictor 6 4,742 02-01-2011 11:57 PM
Last Post: M00nlander
  Kako do .EDU i .GOV backlinkova rigor04 13 198,130 28-07-2010 06:39 PM
Last Post: maximum
  Koliko backlinkova na dan? rigor04 11 5,835 03-03-2010 11:18 AM
Last Post: webopth

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)