Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrebni partneri za online kazino affiliate program
» Internet kazino affiliate program
06-03-2014, 11:39 PM (This post was last modified: 06-03-2014 11:57 PM by djordje_energy.)
RE: Potrebni partneri za online kazino affiliate program
Nije bas o temi, ali...

Da bi neko osvojio novac, neko mora i da izgubi, i nije tajna da ce kazino uvek biti u plusu.

Ali, online kazina vracaju novac igracima u proseku od 93 do 98 posto, a prosek je 95%. Razlog zasto je ovaj procenat mnogo veci za razliku od aparata po kladionica, kazinima i slot halama (koji je uglavnom 60 do 80%), je zato sto su mnogo manji troskovi online kazina.

Takodje propagiramo odgovorno kockajne i smatramo da kockanje treba da se shvati kao vid zabave.

(06-03-2014 07:32 PM)mindhunter Wrote:  
(06-03-2014 04:53 PM)djordje_energy Wrote:  Pitanje za tebe : (ne znam da li se kockas ali to nema veze) Da li je bolje uplatiti 20-50 u aparat koji ima 50-100€ u sebi ili u online kazino koji ima 100000€? Gde su vece sanse da ces osvojiti novac? Smile

Evo ja cu ti odgovoriti. Sanse da IZGUBIS novac su iste! To je i poenta casina, ti da uzme novac a ne da ti da, logicno. To da je lakse dobiti negde a na drugom mestu teze je samo iluzija, u oba slucaja onaj ko se kocka gubi, kuca uvek dobija!

Kimi, upravo o cemu sam malopre pisao. Opet ne vezano za temu, ali idemo Smile

Imati licencu na Malti od LGA znaci da je kazino prosao rigorozne kontrole. Da su softveri provereni, da ima dovoljno novca deponovanog u banci, da je RNG (random number generator) ispravan i redovno kontrolisan, da radnici nemaju kriminalni dosije...

Sve se ovo takodje provera od neprofitabilnih kompanija koja stite prava igraca, tako da su igraci koji igraju online dosta sigurniji. Zato je veoma bitno proveriti kod koga igrate, pre nego sto uplatite vas novac. Velika je razlika da li je licenca sa Malte ili npr Curacao-a.

Sto se tice vaucera od 5€ to se zove no deposit bonus. Uglavnom se dobije par eura besplatno ili dobijes 5 do 20 "freespins-a" odnosno besplatnih okretanja kada otvoris negde novi racun. To je vrsta promocije koja privlaci igrace, absolutno.
2011 je student iz Norveske osvojio najveci, tada, jackpot u istoriji online kazina koji je bio zabelezen i u Ginisovoj knjizi rekorda. Nije uplatio ni centa, a osvojio je jackpot od preko 11 miliona eura, tako sto je prethodno osvojio 4€ od 10 frispinova (mozete pronaci vise info na google) Smile

A sto se tice bonusa dobrodoslice, svaki bonus ima svoja pravila i uslove. Na igracima je da li ce ga prihvatiti ili ne, kao i kakva je vrsta bonusa, jer postoji vise vrsta.

Opet kazem, treba igrati odgovorno i imati disciplinu, kao i svemu ostalom. Licno, svakog meseca uplatim XX eura negde. Ako izgubim za pola sata, cao, ako osvojim nesto, odmah povucem Smile

Srecno Winking

(06-03-2014 08:12 PM)Kimi Wrote:  Znas kako,procenat isplate je zakonski regulisan. Veliko je pitanje da li se vlasnici kazina pridrzavaju toga. Online igranje svakako ima svojih prednosti i mana a dobitak na automatu zavisi od puno toga. Aparat jednom mora da izbaci pare(to je taj procenat koji MORA da vrati),izmedju ostalog,sto je vise para u njemu vece su sanse za dobitak. Ako ti se posreci,na tebi je hoces li da uzmes te pare i odes u kafanu ili ces u zelji da dobijes jos,ponovo da nahranis aparat. Postoje aparati koji pokazuju koliko je "ruka" okrenuto i taj se brojac ponistava svaki put kad aparat izbaci jackpot. Po tome se moze vidjeti koliko vremena nije bilo dobitaka. Sve u svemu..kod nas se kaze, "Ne kune majka sina sto se kladi nego sto ide da se vadi." Inace,ne vidim kakve veze ovo ima sa promocijom kazina?

"a posto je online kockanje buducnost ovde na Balkanu (u mnogim drzavama je "proslost"), svi koji sad krenu, mogu da ocekuju lepu buducnost."

Online kockanje nikako nije proslost a i kod nas je jako popularno. Nije lako privuci nove igrace,posebno ne sa nekim bonusom na prvu uplatu koji je kasnije jako tesko isplatiti.. Neke kladionice su nudile vaucere u iznosu od 5e ili vise, da se ljudi registruju i probaju. Vjerujem da su tako pokupili mnogo igraca sa ovih prostora i da je veliki broj nastavio da igra i dalje..

Edit:

[Image: I5AeZhZ.png]

Kimi, upravo o cemu sam malopre pisao. Opet ne vezano za temu, ali idemo Smile

Imati licencu na Malti od LGA znaci da je kazino prosao rigorozne kontrole. Da su softveri provereni, da ima dovoljno novca deponovanog u banci, da je RNG (random number generator) ispravan i redovno kontrolisan, da radnici nemaju kriminalni dosije...

Sve se ovo takodje provera od neprofitabilnih kompanija koja stite prava igraca, tako da su igraci koji igraju online dosta sigurniji. Zato je veoma bitno proveriti kod koga igrate, pre nego sto uplatite vas novac. Velika je razlika da li je licenca sa Malte ili npr Curacao-a.

Sto se tice vaucera od 5€ to se zove no deposit bonus. Uglavnom se dobije par eura besplatno ili dobijes 5 do 20 "freespins-a" odnosno besplatnih okretanja kada otvoris negde novi racun. To je vrsta promocije koja privlaci igrace, absolutno.
2011 je student iz Norveske osvojio najveci, tada, jackpot u istoriji online kazina koji je bio zabelezen i u Ginisovoj knjizi rekorda. Nije uplatio ni centa, a osvojio je jackpot od preko 11 miliona eura, tako sto je prethodno osvojio 4€ od 10 frispinova (mozete pronaci vise info na google) Smile

A sto se tice bonusa dobrodoslice, svaki bonus ima svoja pravila i uslove. Na igracima je da li ce ga prihvatiti ili ne, kao i kakva je vrsta bonusa, jer postoji vise vrsta.

Opet kazem, treba igrati odgovorno i imati disciplinu, kao i svemu ostalom. Licno, svakog meseca uplatim XX eura negde. Ako izgubim za pola sata, cao, ako osvojim nesto, odmah povucem Smile

Srecno Winking

(06-03-2014 08:12 PM)Kimi Wrote:  Znas kako,procenat isplate je zakonski regulisan. Veliko je pitanje da li se vlasnici kazina pridrzavaju toga. Online igranje svakako ima svojih prednosti i mana a dobitak na automatu zavisi od puno toga. Aparat jednom mora da izbaci pare(to je taj procenat koji MORA da vrati),izmedju ostalog,sto je vise para u njemu vece su sanse za dobitak. Ako ti se posreci,na tebi je hoces li da uzmes te pare i odes u kafanu ili ces u zelji da dobijes jos,ponovo da nahranis aparat. Postoje aparati koji pokazuju koliko je "ruka" okrenuto i taj se brojac ponistava svaki put kad aparat izbaci jackpot. Po tome se moze vidjeti koliko vremena nije bilo dobitaka. Sve u svemu..kod nas se kaze, "Ne kune majka sina sto se kladi nego sto ide da se vadi." Inace,ne vidim kakve veze ovo ima sa promocijom kazina?

"a posto je online kockanje buducnost ovde na Balkanu (u mnogim drzavama je "proslost"), svi koji sad krenu, mogu da ocekuju lepu buducnost."

Online kockanje nikako nije proslost a i kod nas je jako popularno. Nije lako privuci nove igrace,posebno ne sa nekim bonusom na prvu uplatu koji je kasnije jako tesko isplatiti.. Neke kladionice su nudile vaucere u iznosu od 5e ili vise, da se ljudi registruju i probaju. Vjerujem da su tako pokupili mnogo igraca sa ovih prostora i da je veliki broj nastavio da igra i dalje..

Edit:

[Image: I5AeZhZ.png]
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
07-03-2014, 12:53 AM
djordje_energy Wrote:Ali, online kazina vracaju novac igracima u proseku od 93 do 98 posto, a prosek je 95%.

Ja bi volio da mi neko pokaze,da se ja uvjerim da neki aparat toliko vraca,moze cak i 80% i da me pusti da se igram..Biggrin

djordje_energy Wrote:Imati licencu na Malti od LGA znaci da je kazino prosao rigorozne kontrole. Da su softveri provereni, da ima dovoljno novca deponovanog u banci, da je RNG (random number generator) ispravan i redovno kontrolisan, da radnici nemaju kriminalni dosije...

Isto tako znaci i da je TAX FREE i zbog toga je skoro svaki kazino tamo registrovan. Nego ovo je vec druga tema. Svaki kazino ima affiliate program i ne vidim nista lose u promociji istih, sve dok se to radi posteno i bez varanja potencijalnih igraca.. Drinking

http://dnevnikdizajnera.com
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
23-09-2014, 01:55 AM
Ja sam zainteresovana. Sta je potrebno da uradim?
25-09-2014, 11:01 AM
(23-09-2014 01:55 AM)sandra. Wrote:  Ja sam zainteresovana. Sta je potrebno da uradim?

Sandra,

mozete da uradite svasta Smile
Poslao sam Vam privatnu poruku.
25-09-2014, 12:21 PM (This post was last modified: 25-09-2014 12:21 PM by IMEmperor.)
Generalno svaka čast kome ide ovo, i sam bih možda radio i u ovoj oblasti, ali tu imam samo jedan jedini problem a to je da nažalost na ovoj teritoriji imamo jednog velikog monopolistu koji će učiniti sve da se konkurencija ukloni na ovaj ili onaj način.
25-09-2014, 12:50 PM
Internet se umiriti ne moze Smile

Ako si za, kontaktiraj me pa mozemo da vidimo da li postoji mogucnost za saradnju.
25-09-2014, 02:24 PM
Cisto da dodam da sam saradjivao sa djordje-energyom na ovom projektu I odradio je sve po dogovoru.

06-10-2014, 01:24 PM
(25-09-2014 02:24 PM)rakicko Wrote:  Cisto da dodam da sam saradjivao sa djordje-energyom na ovom projektu I odradio je sve po dogovoru.

Naravno, mi smo ozbiljna firma Smile

Samo bih hteo da dodam, da je nas kazino dobio jednog od najveceg i najpopularnijeg provajdera za kazino igre, NetEnt.
06-10-2014, 04:44 PM
Niti je najveci niti najpopularniji.

Opal Opacity Anonymity Suite Opaque Addresses
06-10-2014, 04:46 PM
NetEnt jeste jedan od najvecih online kazino provajdera. Milionski dzekpotovi govore dovoljno o tome, kao i vrhunska grafika, zvuk i bonus igre.

Ko mislis da je veci, bolji i zasto?
06-10-2014, 05:46 PM
Amaya , Microgaming ...

Opal Opacity Anonymity Suite Opaque Addresses
08-10-2014, 03:02 PM
(06-10-2014 05:46 PM)joker123 Wrote:  Amaya , Microgaming ...

Amaya jeste sigurno jedan od najvecih, a dovoljno govori da su kupili PokerStars. Sto se tice MicroGaming-a, sa tim provajderom smo potpisali ugovor i uskoro ce kazino lobiju biti dodane i te igre. Takodje dobijamo SBS slot masine, koje su popularne u zemaljskim kazinima.

Sa Novomatic i NetEnt igrama, bicemo jedini kazino koji ima ove igre na jednom mestu Smile
16-11-2014, 03:29 AM
(27-02-2014 03:35 AM)djordje_energy Wrote:  Pozdrav svima!

Moje ime je Djordje i radim kao affiliate manager u jednom online kazinu (napisao bih link ali ne znam da li je dozvoljeno).

Ukrakto, mi smo u potrazi za partnerima koji nam mogu pomoci u promovisanju naseg online kazina na Balkanu.
Nas kazino nudi originalne igre koje su veoma popularne na Balkanu, tako da su buduci igraci dobro upoznati.

Partnerima nudimo sledece :
50% zarade od neto profita prva dva meseca, a onda % u zavisnosti od broja igraca
No negative carryover - u slucaju minusa, vi ne idete u minus
Vasi igraci ostaju vasi dozivotno
Statistiku, podrsku, i sve sto bi vam trebalo Smile

Mogucnost No deposit bonus-a kako bi privukli igrace

Takodje smo spremni da cujemo svaku vasu ideju, sugestiju i veoma smo fleksibilni sto se tice saradnje.

Javite se Smile

Pozdrav i svako dobro!
Djorjde, Djordje, zasto ignorises moj meilSmile
Post Reply 

Possibly Related Threads...
Thread: Author Replies: Views: Last Post
  Trixxs trazi iskusne affiliate i pocetnike,procitajte korijenko 0 1,241 03-10-2018 12:06 AM
Last Post: korijenko
Icon4 trazimo affiliate,obavezno pogledajte korijenko 0 883 09-08-2018 01:33 PM
Last Post: korijenko
Icon4 Tražimo ljude! Affiliate marketing posao! žžžž 0 938 08-08-2018 12:04 PM
Last Post: žžžž
  Affiliate programi - pomoc ca$hflow 7 2,022 11-06-2018 12:32 PM
Last Post: ca$hflow
  Amazon Affiliate na Pinterest-u Breitling 0 1,714 10-10-2017 02:17 AM
Last Post: Breitling
  Kako napraviti online affiliate proizvod? revealed 2 10,027 28-09-2017 12:25 AM
Last Post: qqlele
Smile Zetaniche - Affiliate network / program Stacy90 2 1,657 08-09-2017 12:46 PM
Last Post: Stacy90
  SFI affiliate program seastar78 4 5,944 16-04-2017 09:02 PM
Last Post: Loxo

Forum Jump:

User(s) browsing this thread: 1 Guest(s)