Post Reply 

Thread Rating:
  • 0 Votes - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biz ili com plus dodatak
17-01-2012, 05:38 PM
Biz ili com plus dodatak
Da li neko ima iskustva sa biz domenom, da li je bolje uzeti biz (jedino slobodno) ili com pa dodati nesto?
Biz bi trebalo da je rangu sa info ali u mnogo primera vidim da je iskljucivo biz slobodno i sa crticom i bez pa mi se cini da ih ljudi zbog necega izbegavaju,tema sajta ne bi imala veze sa biznisom...

WHO DARE WINS!
Send this user an email Find all posts by this user
Quote this message in a reply Thank you
17-01-2012, 05:43 PM
RE: Biz ili com plus dodatak
(17-01-2012 05:38 PM)1kvota1 Wrote:  Da li neko ima iskustva sa biz domenom, da li je bolje uzeti biz (jedino slobodno) ili com pa dodati nesto?
Biz bi trebalo da je rangu sa info ali u mnogo primera vidim da je iskljucivo biz slobodno i sa crticom i bez pa mi se cini da ih ljudi zbog necega izbegavaju,tema sajta ne bi imala veze sa biznisom...

Pa pazi, opste je poznato da ce se biz malo teze (nekada i dosta teze) rangirati nego .com domen.
Ja imam drugara koji se pre 2 godine jako dobro (1.mesto) probio za engleski keyword od 18k exacta. Imao je exact match .biz domen.

E sad, ja na primer kad pokrecem sajt, meni su skoro svi sajtovi .com, imam samo 2 sajta .net i to uvek izbegavam, pre cu dodati nesto na keyword i uzeti .com nego kupovati neke domene koje cu jako tesko rangirati.

Waving
Find all posts by this user
Thanks given by (1): 1kvota1
17-01-2012, 07:30 PM (This post was last modified: 17-01-2012 08:41 PM by EuforijaKg.)
Samo da pitam posto nisam siguran,npr keyword je "kupujem automobile" da li exact match znaci ako imam domenu npr kupujemautomobile.com ?Pitam posto je keyword u ovom slucaju od 2 reci sa razmakom,a domena je naravno spojena...
Izvinjavam se zbog offtopica...
17-01-2012, 08:00 PM
(17-01-2012 07:30 PM)EuforijaKg Wrote:  keyword je "kupujem automobile"

Ako si mislio na kupujemautomobile.com, jeste emd. Razmak ne igra nikakvu ulogu.
Thanks given by (1): EuforijaKg
17-01-2012, 09:49 PM
ja bih ti preporucio com Smile
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
17-01-2012, 10:37 PM
predpostavljam da zelis da rangiras u srbiji...

uzmi kupujemautomobile.rs

More bit da bidne, a more bit i da ne bidne.
Send this user an email Visit this user's website Find all posts by this user
18-01-2012, 04:42 AM
(17-01-2012 10:37 PM)Hellas Wrote:  predpostavljam da zelis da rangiras u srbiji...

uzmi kupujemautomobile.rs

Samo sam dao to kao primer...ne radi se o toj kljucnoj reci,a ni o toj domeni..pricam uopsteno.
Nego me je zanimalo da li kada se prica o exact match mora da znaci da bude bas takav pojam kako se pise ili moze npr da bude sastavljeno ako su u pitanju dve ili vise reci,a da se to idalje racuna isto...

A sto se tih .rs domena tice,nikada nisam kupovao nju,sinoc sam bas hteo,pa me zanima da li postoji neki prodavac,koji nudi alert pay kao opciju placanja,i ako ne postoji da li mogu negde da kupim .rs domen a da pritom ne moram da upisujem svoj maticni broj i ostale poverljive padatke.

Hvala.
18-01-2012, 06:02 AM
Potrazi na ovoj listi hosting i domen servisa koji prihvataju AlertPay:

http://alertpaydirect.com/webhosting-domain-name/
Find all posts by this user
Thanks given by (1): EuforijaKg
Post Reply 

Forum Jump: